Naturalist Yaklaşımlarla Bahçe Dekoru Bahçe Mobilyası

Bahçe dekorasyonunda natural fikirler, yemyeşil taze bahçeler…

Son zamanların trend kavramı natüralizm evlerimize girdiği andan itibaren hayatımızda bir ferahlık olmadı değil. Yoğun kimyasal ürünlerden bitap düşen bedenimizi natural ürünlerle yeniden harekete geçirdik. Evlerden sonra natüralizm akımı bahçelere de taştı. “Bahçe ve natüralizm mi? Sorunuzu duyar gibiyiz. Şöyle açıklayalım, bahçenizde kullandığınız bir çok bahçe mobilyası ürünü ne yazık ki yoğun kimyasal maddeler barındırıyor. Son dönemin yeni trendi olan iroko ağacından elde edilen ürünler natüralist kavramını bahçelerde destekliyor.

İroko ağacı nedir ve ne işe yarar?

 

İroko ağacı

 

 

Bir diğer ismi Kambala olan ağaç Asya yağmur ormanlarının bir ürünüdür. Kolay kuruyan ve rutubete karşı dayanıklı olan bu ağaç bu nedenle bahçe mobilyası üretiminde kullanılır. Yani iroko ağacından yapılmış bir ürün hem sağlıklı hem de ekonominize katkı sağlayacaktır. Aldığınız bahçe mobilyası ürünlerini, uzun seneler kullanabilir ve ev ekonomisine de katkıda bulunabilirsiniz.

 Iroko ağacı ürünleri Royal Garden’da

İroko ağacını kullanan nadir firmalardan biri olan Royal Garden size naturalist bir bahçe dekoru oluşturmanızı sağlıyor. Ayrıca bahçe salıncağından, şezlonga geniş ürün gamı ile bir çok kişiye ve zevke hitap ediyor. Bahçe mobilyası alışverişinizde dikkat ettiğiniz natüralist dokunuşu obje seçiminizde ve bahçe tekstili seçimizde de devam ettirmeniz gerekiyor. Örneğin; masanıza sereceğiniz masa örtünüzün doğal çuval bezinden yapılmış olması konseptinize uyacak ve size kendinizi daha iyi hissettirecektir. Masa örtüsü kullanmayı sevmiyorsanız tamamlayıcı olarak hasır servisleri de tercih edebilirisiniz.

 

Bahçe dekorasyonu

 

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.