Bahçe Dizaynında Sıkça Yapılan Hatalar Genel

Bahçemizi dekore ederken sıklıkla yaptığımız bazı hatalar var. Bunlardan en önemlisi…

Bahçe mobilyası alışverişinde sıklıkla hataya düşüyoruz. Ne kadar çok mobilya alırsak bahçemiz o kadar güzel olacakmış gibi bir düşüncemiz var. Oysaki çok yanlış. Yerinde bir bahçe mobilyası alışverişi, bahçenizi sade ve şıklık ile bütünleştirecektir. Havuz kenarına koyduğunuz şezlongların fazla olması itici olabilir bu nedenle maksimum altı şezlong daha sade bir görünüm sağlayacaktır. Eğer biraz abartıyı seviyorsanız şezlong sayınıza dörde indirip  ayrıca Royal Garden Harem ürününü alırsanız istediğiniz şatafatlı görünümü elde edebilirsiniz tabii.

 

Royal Garden Harem

bahce_mobilyasi_harem

 

 

Çok fazla aksesuar kullanımından kaçının. Bahçenizi rengarenk objelerle bir araya getirerek bazen o sevimli dünyadan çıkıp renk cümbüşüne dönüştürebiliyorsunuz bu nedenle daha sade ve yalın materyaller kullanmanızı tavsiye ederiz. Mesela bir rüzgar gülü ve bir kaç sevimli obje…

Çiçekler içinizi ferahlatacaktır. Bu nedenle çiçek detayı kullanmaktan vazgeçmeyin…

Bahçe mobilyası çiçek obje

 

Sevimli bir rüzgar gülü baktıkça sizi keyiflendirebilir ne dersiniz?

 

Bahçe mobilyası aksesuar

 

Bahçenizin keyfini çıkarın ancak bunu yaparken mobilyaların arasında boğulmayın. Bir bahçe salıncağı, masa ve sandalye takımı, şezlong ve alacağınız sevimli aksesuarlarla alışveriş listenizi tamamlayabilirsiniz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.