Bahçe Mobilyalarına Yakışan Çiçekler! Bahçe Mobilyası

Bahçenizi çiçeklendirmeye başlamadan önce mutlaka okuyun!

Bahçenizin güzel görünümü için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz; güzel bir bahçe mobilyası takımı, sevimli objeler ve çiçekler. Son zamanlarda tatlı bir telaş içerisinde bahçenizi yeniliyor veya yenilemeyi düşünüyorsanız size bir kaç çiçek adı önerimiz olacak.

Beyaz Şakayık

Muhteşem bir bahçe süs bitkisidir. Oldukça dayanıklı olan bu bitki mayıs ve haziran aylarında çiçeklenir. Ancak baharın geç geldiği bir yerde ise eviniz, Temmuz ve Ağustos aylarında Beyaz Şakayık’ın çiçeklendiğini göreceksiniz. Dikimi esnasında torf ve gübre kullanırsanız köklerinin güçlü olmasını sağlarsınız.

Beyaz Şakayık Çiçeği

Çikolata Sarmaşığı

5 dereceye kadar dayanıklı olan bu çiçek hoş kokulu bir sarmaşıktır. Boyu 6 metreye kadar ulaşır ayrıca gölgelik olarak da kullanılır.  Mart ve Mayıs ayında açar.

Koyu mor ve bordo renklidir. Gölge yeri sever.

Çikolata Sarmaşığı Çiçeği

Parlak Yapraklı Kartopu

Yaprakları yeşil ve muhteşem bir parlaklığa sahiptir. Güneşin tam olduğu veya yarı gölge alanlarda yetiştirilmelidir. Orta verimlilikte olan tüm topraklarda yetişen beyaz çiçekli yuvarlak formlu bitkidir.

Beyaz yapraklı çiçek

 Alyans Gülü

Bu bitki doğrudan güneş ışığı istemez. Bu bitkinin çoğaltılması için en uygun zaman Nisan ayıdır ve saksı değişimi iki yılda bir yapılmalıdır.

Alyans Gülü

Beyaz İnci Çalısı

Beyaz renkli meyvelere sahip olan bu çiçeğin çiçeklenme zamanı Temmuz ve Eylül ayları arasındadır. Kışın dökülmez ve yumuşak tüylere sahiptir.

Beyaz İnci Çalısı

Mavi Ortanca Fidan

Genellikle gölge yerleri seven bu çiçek peyzajcıların kullanmaktan en çok keyif aldığı çiçek türüdür.

Mavi Ortanca fidanı

Tüm bu güzel çiçeklerle bahçenizi donattıktan sonra size keyfini sürmek kalıyor. Bahçe salıncağınıza oturun ve oluşturduğunuz görsel şölenin tadını çıkarın. Hatta bu keyifli sahneyi sizinle izlemesini istediğiniz arkadaşlarınız varsa onları yemeğe davet edin ve güzel anılar biriktirin. Hala bahçe salıncağı ve  almadıysanız www.royalgarden.comç.tr den hemen siparişinizi verin. Satış öncesi ve sonrası hizmetiyle sektörün lider markası olan Royal Garden sizin için her şeyi düşündü. www.royalgarden.com.tr web sitesine tıklıyorsunuz, canlı destek hattına bahçe mobilyalarına dair aklınızda oluşan tüm soruları yazıyor ve bilgi alıyorsunuz. “Ben değil Sen” mottosuyla müşteri memnuniyetini amaçlayan Royal Garden markasının muhteşem ürünlerine zaman kaybetmeden göz atın. Rattan bahçe mobilyası  alıp bu çiçeklerden biriyle bahçenizi donatmaya ne dersiniz? Hadi hemen Royal Garden web sitesine girin ve Rattan bahçe mobilyası siparişi verin. Bahçeniz renkle dolsun!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.