Bahçede Pratik Stil! Genel

Mobilya seçerken kullanışlı modellerle gösterişli olanlar arasında seçim yapmak zorunda hissettiğiniz olabilir. Sadece fonksiyonel diye gözünüze hitap etmeyen bir kanepeyi almak istemezsiniz. Ya da sadece şık olduğu için kısa sürede deforme olacak ya da pratik özelliğe sahip olmayan bir masa da satın almanız için istediğiniz her şeye sahip değildir. Evinize mobilya seçerken yaşadığınız tüm bu zorluklar bahçe mobilyası için de geçerlidir. Malzemesi kaliteli değilse bir bahçe oturma grubu kısa süre içinde nemden etkilenip deforme olabilir, kırılabilir, çizilebilir ya da tadilat gerektirebilir.

Şık Tasarım, Ergonomik Fonksiyon, Uygun Fiyat

Iroko ağacından üretilen bahçe masa takımları, bahçe salıncakları ve özel üretim ürünler, oturma takımları ve daha fazlası Royal Garden kalitesiyle tasarlanıyor. Büyüyebilen bahçe masaları, katlanan sandalyeler, sabitleme özelliği olan salıncaklar ve daha fazlası hem uzun yıllar kullanıma uygun hem de şık tasarım ve fonksiyonellik düşünülerek dizayn ediliyor.

moonlight bahce salincak

 

Sade Ya Da Rengarenk, Siz Seçin

Farklı modellerle aradığınız mobilyayı bulmanız için alternatifler tasarlayan Royal Garden, pastel renkler ve çizgili desenlerle bahçede tarzınızı göstermenizi sağlıyor. Leke tutmayan özel kumaşlar sayesinde oturma grupları ve salıncaklarda kullanışlı olma her şeyden önemli.

bahcede stil

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.