Bahçe Sofrasında Yemek Keyfi Bir Başka Bahçe Masaları

Bahçeniz ya da geniş bir balkonunuzun olmasının en güzel tarafı, temiz havada sevdiklerinizle kocaman bir bahçe masasında yemek keyfi değil midir? Kalabalık sofralarda saatlerce muhabbet ederek yediğiniz yemeğin tadı da hiçbir şeyde yoktur. Ailenin de küçük büyük her üyesinin katıldığı, üniversite arkadaşlarınızla buluştuğunuz ya da mangal yaptığınız günlerde yemeğe tadını veren, açık havada güzel vakit geçirmenin keyfidir.

royal garden masa takim

Büyüyebilen Masa

Royal Garden Montana masa kapalıyken 6 kişilik, açıkken 8 kişilik olabiliyor. Ergonomik tasarımı sayesinde bahçe masanızı saniyeler içinde büyütebilir ya da eski haline döndürebilirsiniz. Iroko ağacından yapılan bahçe mobilyalarımız nem ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Uzun yıllar keyifli sofralarınızda size eşlik etmek için tüm beklentilerinizi karşılamak için tasarlandılar. Saldalyelerini de istediğiniz modelde seçebileceğiniz bahçe yemek masası takımınızla, bulduğunuz her fırsatta açık havada sofra keyfi yapmak isteyeceksiniz.

Zevkinize Göre Bahçe Sofrası

Kare, dikdörtgen, yuvarlak ve oval bahçe masası çeşitleriyle, lezzetli sofralarınızı sizin tarzınızı yansıtan, sade ve estetik, Royal Garden masa takımlarının üzerine kurabilirsiniz.

royal garden masa takim 3


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.